Peugeot Partner

Numer aukcji: 32893

Marka: Peugeot
Rok produkcji: 2018
VIN: VF37...
Stan licznika: 113716 km
Pojemność silnika: 1560 cm3
Moc silnika: 99 KM
Wartość przed szkodą: 35805 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

F....a 22 100 PLN 2021-09-24 12:05:28
Md...o 21 750 PLN 2021-09-24 12:02:03
Mo...M 21 400 PLN 2021-09-24 12:01:22
TR...P 20 350 PLN 2021-09-24 11:58:39
AU...U 18 950 PLN 2021-09-24 11:55:50
ha...x 18 250 PLN 2021-09-24 11:53:04
Pa...1 17 550 PLN 2021-09-24 11:52:39
au...l 15 450 PLN 2021-09-24 11:43:47
ti...1 15 100 PLN 2021-09-24 11:29:04
Kr...t 14 500 PLN 2021-09-24 10:56:52
st...a 13 300 PLN 2021-09-24 09:01:05
di...3 13 000 PLN 2021-09-24 08:49:19
MP...s 10 400 PLN 2021-09-24 01:11:35
FH...O 9 850 PLN 2021-09-23 22:30:35
No...m 9 600 PLN 2021-09-23 21:28:19
P....T 9 100 PLN 2021-09-23 20:00:10
PH...i 8 850 PLN 2021-09-23 12:18:08
ad...5 8 350 PLN 2021-09-22 22:36:34
KA...L 8 100 PLN 2021-09-22 13:46:14
Mo...s 7 850 PLN 2021-09-22 13:31:00
UT...C 7 600 PLN 2021-09-22 12:58:43
fa...1 6 400 PLN 2021-09-21 19:20:42
AU...T 6 200 PLN 2021-09-21 17:06:57
Jo...a 6 000 PLN 2021-09-21 17:05:51
az...s 5 800 PLN 2021-09-21 16:01:06
HA...R 5 600 PLN 2021-09-21 15:00:23
PP...S 5 400 PLN 2021-09-21 14:20:31

Peugeot Partner

F....a