Peugeot 206

Numer aukcji: 32917

Marka: Peugeot
Model: 206
Rok produkcji: 2002
VIN: VF32...
Stan licznika: 214950 km
Pojemność silnika: 1997 cm3
Moc silnika: 90 KM
Wartość przed szkodą: 4200 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony tył

Dr...m 750 PLN 2021-09-24 12:00:06
mm...o 700 PLN 2021-09-24 11:59:47
ma...2 600 PLN 2021-09-24 11:46:49
OL...K 475 PLN 2021-09-21 17:15:22

Peugeot 206

Dr...m