Fiat Talento

Numer aukcji: 33055

Marka: Fiat
Rok produkcji: 2017
VIN: ZFAF...
Stan licznika: 170391 km
Pojemność silnika: 1598 cm3
Moc silnika: 120 KM
Wartość przed szkodą: 67650 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony tył

Bo...k 40 500 PLN 2021-09-28 12:05:36
F....a 40 000 PLN 2021-09-28 12:05:22
Au.... 39 500 PLN 2021-09-28 12:02:52
Ko...n 39 000 PLN 2021-09-28 12:02:25
SD.... 35 500 PLN 2021-09-28 11:59:10
So...k 34 000 PLN 2021-09-28 11:46:42
Au...l 33 500 PLN 2021-09-28 11:39:16
Go...r 32 500 PLN 2021-09-28 08:48:32
ju...k 32 000 PLN 2021-09-28 08:33:58
Au...z 31 500 PLN 2021-09-28 06:31:41
wa...m 30 000 PLN 2021-09-27 19:37:01
kr...l 29 000 PLN 2021-09-27 19:32:00
ma...l 27 000 PLN 2021-09-27 13:24:57
ma...l 26 500 PLN 2021-09-27 13:18:44
Bo...4 25 500 PLN 2021-09-27 00:46:41
ye...2 22 750 PLN 2021-09-25 07:24:25
Pj...r 22 400 PLN 2021-09-25 05:46:20
az...s 17 350 PLN 2021-09-24 19:16:39
UT...C 17 000 PLN 2021-09-24 17:17:50
AU...U 15 950 PLN 2021-09-24 14:13:13
st...l 15 250 PLN 2021-09-24 13:03:49
FH...M 14 350 PLN 2021-09-24 12:22:35
re...9 14 050 PLN 2021-09-24 12:21:26
di...3 13 450 PLN 2021-09-24 08:48:17
EL...K 13 150 PLN 2021-09-24 08:39:12
St...k 12 850 PLN 2021-09-24 08:28:50
Wr...s 12 250 PLN 2021-09-24 06:10:28
19...a 11 950 PLN 2021-09-23 23:29:32
Da...t 11 650 PLN 2021-09-23 22:20:17
AU...I 11 050 PLN 2021-09-23 20:26:07
F....; 10 750 PLN 2021-09-23 20:05:46
Ge...s 10 450 PLN 2021-09-23 17:26:39
Vi...a 10 150 PLN 2021-09-23 17:18:56

Fiat Talento

Bo...k