Ford Fiesta

Numer aukcji: 33008

Marka: Ford
Model: Fiesta
Rok produkcji: 1998
VIN: WF0A...
Stan licznika: 228068 km
Pojemność silnika: 1753 cm3
Moc silnika: 60 KM
Wartość przed szkodą: 2500 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

mi...w 665 PLN 2021-09-27 11:52:01
ST...W 615 PLN 2021-09-24 12:28:53

Ford Fiesta

mi...w