Volvo V90

Numer aukcji: 33017

Marka: Volvo
Model: V90
Rok produkcji: 2017
VIN: YV1P...
Pojemność silnika: 1969 cm3
Moc silnika: 235 KM
Napęd: 4x4
Pali
Wartość przed szkodą: 120417 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Falujące obroty silnika oraz brak możliwości odczytu drogomierza.

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Au...l 47 600 PLN 2021-09-27 12:26:04
Do...a 47 100 PLN 2021-09-27 12:25:35
is...a 44 100 PLN 2021-09-27 12:17:51
AB...n 36 100 PLN 2021-09-27 12:11:23
Lu...r 33 100 PLN 2021-09-27 12:05:38
so...l 27 650 PLN 2021-09-27 12:02:44
el...l 27 150 PLN 2021-09-27 12:02:26
Ja...i 26 150 PLN 2021-09-27 12:00:47
PH...i 24 100 PLN 2021-09-27 11:57:21
Ex...t 23 050 PLN 2021-09-27 11:51:16
bi...l 22 700 PLN 2021-09-27 11:49:48
ju...k 21 300 PLN 2021-09-27 09:14:14
me...k 20 950 PLN 2021-09-27 08:44:23
au...r 20 600 PLN 2021-09-26 21:41:19
ph...p 19 550 PLN 2021-09-24 20:44:19
MK...F 16 050 PLN 2021-09-23 12:26:11
ma...s 15 700 PLN 2021-09-23 12:08:55
Au...o 12 900 PLN 2021-09-22 22:56:17

Volvo V90

Au...l