Toyota Hilux

Numer aukcji: 33078

Marka: Toyota
Model: Hilux
Rok produkcji: 2016
VIN: AHTB...
Stan licznika: 89932 km
Pojemność silnika: 2393 cm3
Moc silnika: 150 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 87318 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok
- Dach / klapa

F....; 58 200 PLN 2021-09-28 12:15:51
ca...d 57 200 PLN 2021-09-28 12:15:18
Au.... 53 200 PLN 2021-09-28 12:10:10
Au...l 49 200 PLN 2021-09-28 12:08:18
CS...E 35 650 PLN 2021-09-28 11:58:04
ge...4 34 650 PLN 2021-09-28 11:57:43
Do...a 33 650 PLN 2021-09-28 11:56:38
su...o 30 150 PLN 2021-09-28 11:26:33
JK...S 29 650 PLN 2021-09-28 11:12:57
Vi...a 28 650 PLN 2021-09-28 10:43:01
AU...L 27 150 PLN 2021-09-28 08:12:04
kl...z 26 150 PLN 2021-09-28 07:16:55
GD...8 22 700 PLN 2021-09-26 21:25:18
RE...R 22 350 PLN 2021-09-26 18:04:00
gu...s 20 600 PLN 2021-09-25 19:47:30
gr...2 19 900 PLN 2021-09-25 11:37:46
pw...s 16 000 PLN 2021-09-24 19:57:11
je...l 14 800 PLN 2021-09-24 19:24:02
FA...Y 14 500 PLN 2021-09-24 14:39:22
HA...R 14 200 PLN 2021-09-24 14:13:09
Ha...a 13 600 PLN 2021-09-24 12:05:53
di...3 12 400 PLN 2021-09-24 09:39:08
EL...K 11 500 PLN 2021-09-23 22:50:26
AU...I 10 900 PLN 2021-09-23 20:27:29
Sp...o 10 300 PLN 2021-09-23 20:11:58
CE...R 10 000 PLN 2021-09-23 18:42:44
ma...s 9 750 PLN 2021-09-23 18:20:04

Toyota Hilux

F....;