Audi Q3

Numer aukcji: 10352

Do końca: 4 dni 9 godzin (2020-06-10 12:00:00)

Model: Q3
Rok produkcji: 2014
VIN: WAUZZZ8U5ER0...
Stan licznika: 95109 km
Moc silnika: 177 KM
Wartość przed szkodą: 89100 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

PRAWA TYLNIA LAMPA PEKNIETA

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Audi Q3

39 500 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 4 366,50 PLN brutto

LICYTUJ