Audi Q3

Numer aukcji: 10873

Model: Q3
Rok produkcji: 2014
VIN: WAUZ...
Stan licznika: 95109 km
Moc silnika: 177 KM
Wartość przed szkodą: 89100 PLN
Paliwo: Olej napędowy

PRAWA TYLNIA LAMPA PEKNIETA

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Do...k 38 000 PLN 2020-06-22 12:01:37
Au...z 37 500 PLN 2020-06-22 11:59:34
te...s 37 000 PLN 2020-06-22 11:59:08
ad...5 35 000 PLN 2020-06-22 11:12:44
JK...S 33 000 PLN 2020-06-20 11:54:30
Au...a 32 500 PLN 2020-06-20 07:52:21
au...m 31 500 PLN 2020-06-19 20:33:47
CS...E 29 500 PLN 2020-06-18 22:28:23
MK...F 29 000 PLN 2020-06-17 21:42:46

Audi Q3

Do...k