Renault Master

Numer aukcji: 10088

Marka: Renault
Rok produkcji: 2019
VIN: VF1VB000X631...
Stan licznika: 23640 km
Pojemność silnika: 2299 cm3
Moc silnika: 170 KM
Wartość przed szkodą: 98000 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

sprzedaż na fakturę VAT
licytowana kwota brutto

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

Renault Master