Volkswagen Crafter 35

Numer aukcji: 10939

Marka: Volkswagen
Rok produkcji: 2017
VIN: WV1Z...
Stan licznika: 95216 km
Moc silnika: 140 KM
Wartość przed szkodą: 107920 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Nie pali, nie da się przekręcić kluczyka, ponieważ jest złamany w stacyjce

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Do...k 45 900 PLN 2020-06-22 12:17:27
te...s 45 400 PLN 2020-06-22 12:15:27
Pr...x 43 400 PLN 2020-06-22 12:06:48
JK...S 33 400 PLN 2020-06-22 11:15:06
Au...z 31 400 PLN 2020-06-20 23:10:21
Pa...r 29 900 PLN 2020-06-19 21:23:14
fh...m 28 900 PLN 2020-06-17 15:14:22
Me...o 27 400 PLN 2020-06-17 12:13:07
ir...l 26 900 PLN 2020-06-17 11:50:25
Vi...a 26 400 PLN 2020-06-17 11:39:31

Volkswagen Crafter 35

Do...k