Volkswagen Crafter 35

Numer aukcji: 10167

Do końca: 2 dni 8 godzin (2020-06-08 12:00:00)

Marka: Volkswagen
Rok produkcji: 2017
VIN: WV1ZZZSYZH90...
Stan licznika: 95216 km
Moc silnika: 140 KM
Wartość przed szkodą: 107920 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

Nie pali, nie da się przekręcić kluczyka, ponieważ jest złamany w stacyjce

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Volkswagen Crafter 35

39 900 PLNbrutto
PLNbrutto

Prowizja: 4 366,50 PLN brutto

LICYTUJ