Audi A8

Numer aukcji: 9442

Model: A8
Rok produkcji: 2014
VIN: WAUZZZ4H5FN0...
Stan licznika: 54140 km
Pojemność silnika: 4134 cm3
Moc silnika: 385 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 226930 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

Wersja LONG

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód
- Uszkodzony bok

Pr...x 61 000 PLN 2020-05-28 12:07:02
ja...u 60 500 PLN 2020-05-28 12:06:58

Audi A8

Pr...x