Audi A8

Numer aukcji: 11374

Model: A8
Rok produkcji: 2012
VIN: WAUZZZ4H6CN0...
Stan licznika: 156881 km
Pojemność silnika: 2967 cm3
Moc silnika: 250 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 104500 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

CS...E 30 900 PLN 2020-06-26 12:00:30
Dy...0 30 400 PLN 2020-06-26 12:00:11
Os.... 28 400 PLN 2020-06-26 11:57:38
AU...R 27 400 PLN 2020-06-25 00:26:46

Audi A8

CS...E