Opel Insignia

Numer aukcji: 11152

Marka: Opel
Model: Insignia
Rok produkcji: 2016
VIN: W0LGT8E37G10...
Stan licznika: 63037 km
Pojemność silnika: 1598 cm3
Moc silnika: 136 KM
Wartość przed szkodą: 68900 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Umowa kupna / sprzedaży

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

wo...j 28 400 PLN 2020-06-22 11:56:11

Opel Insignia

wo...j