Mercedes-Benz S350

Numer aukcji: 10486

Marka: Mercedes-Benz
Model: Klasa S
Rok produkcji: 2016
VIN: WDD2221331A2...
Stan licznika: 68406 km
Pojemność silnika: 2987 cm3
Moc silnika: 258 KM
Napęd: 4x4
Wartość przed szkodą: 275780 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Faktura VAT 23%

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony przód

va...r 126 000 PLN 2020-06-12 12:05:17
Me...o 125 500 PLN 2020-06-12 12:04:49
ja...u 124 500 PLN 2020-06-12 12:04:40
Os.... 113 000 PLN 2020-06-12 12:01:47
en...l 108 000 PLN 2020-06-12 12:00:34

Mercedes-Benz S350

va...r