Peugeot Boxer 333

Numer aukcji: 10255

Marka: Peugeot
Rok produkcji: 2016
VIN: VF3YCPMFC12A...
Stan licznika: 321904 km
Pojemność silnika: 2999 cm3
Moc silnika: 179 KM
Wartość przed szkodą: 49770 PLN
Paliwo: Olej napędowy
Forma sprzedaży: Umowa kupna / sprzedaży

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

Kr...1 30 400 PLN 2020-06-10 11:39:59

Peugeot Boxer 333

Kr...1