Citroen Jumpy

Numer aukcji: 19472

Marka: Citroën
Rok produkcji: 2009
VIN: VF7X...
Stan licznika: 281341 km
Pojemność silnika: 1997 cm3
Moc silnika: 136 KM
Pali
Wartość przed szkodą: 19550 PLN
Paliwo: Olej napędowy

Zakres uszkodzeń:

- Uszkodzony bok

PO...I 11 200 PLN 2020-11-30 12:02:38
eu...s 10 900 PLN 2020-11-30 12:02:31
Ma...5 7 100 PLN 2020-11-26 12:20:02

Citroen Jumpy

PO...I